Poslední návštěva: Právě je úterý 19. 3. 2024, 8:01


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: od desíti k nule
PříspěvekNapsal: středa 6. 2. 2008, 11:46 
zdravím všechny odpůrce restaurace u krokodýla. Mám taky podobnou zkušenost - a to s obsluhou a večerním vařením - asi jindy než v poledne nevaří... CHCE TO NUTNĚ KONKURENCI. Aspoň přes léto, mi se nechce sedět doma a v Kamenci je furt narváno....


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: návštěva krokodýla
PříspěvekNapsal: čtvrtek 7. 2. 2008, 23:56 
Právě jsem se vrátil z hospody,pan hostinský ,všechny mé peníze ,tak jak jsem mu je dal ,přijal.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Restaurace v naší obci
PříspěvekNapsal: sobota 31. 5. 2008, 17:18 
Plně souhlasím se všemi,kterým se nelíbí přístup a ochota těch dvou arogantních Hňupů kteří mají v nájmu naší Obecnou Restauraci,chtělo by to učinit rázný krok,buť tam nechodit a dát jim najevo jaké to jsou tupé *** a nebo je už konečně vyměnit za jiné nájemce,kteří tu pověst té naší (skvělé) restaurace dostanou do lepšího světla.Doufám,že se někdo najde a otevře v nejbližší době v naší obci nejakou restauraci,do té obecné pokud tam budou ti dva tupci již nevkročím!!!A věřím že většina slušných obyvatel v této obci se mnou souhlasí.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re:
PříspěvekNapsal: sobota 31. 5. 2008, 17:26 
kamionák píše:
vy zabedněnci!nikde se tak dobře nenajím jak u krokodýla!!!!!!!!!!
Vyborná obsluha,samé štavnaté servírky i maso!když se vám to tu nelíbí tak si kupte čuču a chlastejte doma.

Ty osle ty tam asi jezdíž jen na meny,ale zajdi si tam k večeru s rodinou,tak butˇjiž nevaří,nebo se to nedá žrát a o výběru jídel raději mlčím.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Restaurace v naší obci
PříspěvekNapsal: neděle 1. 6. 2008, 12:07 
Hele Roman,nwm co konkrétně Ti vadí ale používat výrazy jako hnup,tupec a pod.mi svědčí,že asi bys měl navštěvovat restaurace jiných cenových kategorií a jestli i Tvá rodina, se kterou jak píšeš tak rád večeříš v restauracích nechce navštěvovat Krokodýla tak nedaleko, v Hlučíně, jsou podniky kde Tě rádi obslouží a kde budeš jistě spokojen.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Restaurace v naší obci
PříspěvekNapsal: neděle 1. 6. 2008, 15:24 

Registrován: neděle 22. 5. 2005, 14:48
Příspěvky: 16
Pánové, mírněte se v těch výrazech. Příště by se vám taky mohlo stát, že si už tady nepodiskutujete.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
Offline Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Restaurace v naší obci
PříspěvekNapsal: neděle 8. 6. 2008, 8:25 
uživatel píše:
Hele Roman,nwm co konkrétně Ti vadí ale používat výrazy jako hnup,tupec a pod.mi svědčí,že asi bys měl navštěvovat restaurace jiných cenových kategorií a jestli i Tvá rodina, se kterou jak píšeš tak rád večeříš v restauracích nechce navštěvovat Krokodýla tak nedaleko, v Hlučíně, jsou podniky kde Tě rádi obslouží a kde budeš jistě spokojen.

Však taky jsme začali jezdit do okolních restaurací jako je Neptun v D.Benešově,nebo např.Picerie zlatý časy v Hlučíně,tam by se měli zajed podívát Benko z Benešem jak má vypadat jídelní lístek,čisté ubrusy a příjemná obsluha,vynikající chutné jídlo a takové porce jaké se nedají sníst,jo a za ty výrazy jako je hnup a tupec se omlouvám,nemohl jsem jsi pomoci ale na ty dva to sedí jako pat a mat.Už aby Kubina otevřel tu novou restauraci,bo za tu obecní se musí stydět každý občan Kozmic,jen kromě tebe asi ne.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Restaurace v naší obci
PříspěvekNapsal: čtvrtek 12. 6. 2008, 23:14 
Psi štěkají ale karavana jde dál.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Restaurace v naší obci
PříspěvekNapsal: úterý 17. 6. 2008, 9:17 
Psi štěkají ale karavana jde dál.

A ještě dlouho půjde!! :P :P :P


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Restaurace v naší obci
PříspěvekNapsal: středa 18. 6. 2008, 22:35 
V to doufám,bo se mi zdá,že hospoda je v dobrých rukách, bo jak sem slyšel tak v okolí má hodně dobrou pověst a je to vidět i na množství rodinných oslav,které se v naší hospodě pořádají.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Restaurace v naší obci
PříspěvekNapsal: pátek 20. 6. 2008, 21:21 
a kde jinde by ty rodinné oslavy měly být, když je v obci jedna hospoda ty chytráku, v čekárně na nádraží?možná by jsme všeci viděli jak je ta hospoda dobrá, kdyby se otevřela v naši obci ještě jedna hospoda, potom by jsme viděli kdo s koho, holt konkurence je zdravá a u nás chybí, možná by bylo všecko jináč!!!! :x :x :x


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Restaurace v naší obci
PříspěvekNapsal: pátek 20. 6. 2008, 23:45 
Tk proč ji neotevřeš a neprovozuješ? Vždytˇje to tk snadné,postavit se za pípu a nalívat a nalívat, ale musí být komu.Víš hochu,byly tdy ještě dvě hospody a kde jim je konec.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Restaurace v naší obci
PříspěvekNapsal: sobota 21. 6. 2008, 9:34 
Ty si chytrý hochu jak sto opic, ukaž v které hospodě dělal všechno obecní úřad, kterou hospodu tak perfektně zkultůrnil obecní úřad, vždyť je to naprostý výsměch veškeré opravy a všechno dělá obec a ti slavní provozovatelé se jenom vezou, myslím si ,že tak by jsem taky podnikat chtěl,mám svoji firmu a vím o čem mluvím, takové podnikání kdy ti serou ze všech stran a ty jenom inkasuješ je opravdu velmi výhodné a zvládnul by to skoro každý,myslím, že se tady řeší hlavně přístup těch nájemníků a jejich služby a ty s prominutím nejsou ani na úrovni střední třídy,ale to je věci obci samotné jaké to chceme takové to máme.Opravdu by stačil jeden pracháč, který by tady postavil restauračku se sálem a ta naše tak velmi dobrá obecní hospoda by šla do kytek to mi věř.A jinak nic ve zlém,ale je to tam sto let za opicemi s celkovou nabídkou jídla i pití, prostě se vším, ale zřejme nám to tak stačí, co jiného zbývá, že jo??? :x :x :x :x :x


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Restaurace v naší obci
PříspěvekNapsal: sobota 21. 6. 2008, 10:42 
A možná budeme v televizi jako filmové hvězdy, teď vysílají každý týden na ČT 1 pořad RETRO, tak tam by se ta naše hospoda perfektně hodila, je to v té hospodě jak před 3o lety za RaJ, jsem pamětník takže vím o čem mluvím, hoši přešlapujou na místě, zatím je nenapad žádný prima nápad, škoda :D


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Restaurace v naší obci
PříspěvekNapsal: neděle 22. 6. 2008, 12:33 
Končím tdy diskuzi,pže někteří neznají podmínky nájemní smlouvy a domnívají se,že provoz a opravy a energii platí obec,neví,že nájemci si pronajali vpodstatě prázdnou budovu /kromě sálu/ a vybavit vše včetně kuchyně a pokojů museli na své náklady,mmj nájem se každoročně zvyšuje na základě inflace tkž už brzy to bude 500 000 kč ročně a v r.2001 činil 360 000 kč. Pracháč,který by tdy chtěl postavit hospodu se sálem prostě neexistuje,musel by být blázen.Copak si myslíte,že jen proto by Kozmičani začali více chlastat,ne, jen by se rozdělili do dvou hospod.Určitě by chtělo upravit interiér ,snížit např. strop ale to nemůžou dělat nájemci,ti mají mmj ve smlouvě hradit si měsíčně opravy do výše 3000 kč sami. A jak jste si možná všimli tk rozkopaných dveří bylo asi 5 a kdo to asi řešil, i tak se umí Kozmičani chovat ve své hospodě.Ciao.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Český překlad – phpBB.cz