Poslední návštěva: Právě je úterý 19. 3. 2024, 3:59


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Restaurace v naší obci
PříspěvekNapsal: středa 16. 1. 2008, 9:53 
je fajn,že tady ti dva borci nic nedluží,ono když se o všechno postará obecní úřad,tak se podniká skvěle,myslím že všichni ví oč běží,vždyť kolikrát člověk nenejde ani hajzelpapír na WC.Chtělo by to opravdu mít v Kozmicích druhou restauraci,trošku na úrovni a myslím,že ta obecní by šla do kytek.Za vše mluví přístup personálů,hlavně šéfů a celkový provoz-jídelní a nápojový lístek to je rarita.A vlastně by ani nemusel být,protože když máš hlad, tak se stejně nenajíš a o výběru pití ani nemluvím,prostě knajpa pro burany?Sto roků za opicema.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Restaurace v naší obci
PříspěvekNapsal: středa 16. 1. 2008, 12:02 
Nechci se zastávat Birtka,protože si myslím,že je to idiot,ale přece jenom,kdyby tenkrát obecní úřad reagoval rychleji,tak tak velký dluh nemusel být!!!!Hospoda se klidně mohla dát Lubošovi Janošovi,když jste viděli,že vám Birtek přestal platit!Možná to chce pružnější reakce. :lol: :lol: :lol:


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: restaurace
PříspěvekNapsal: pondělí 21. 1. 2008, 12:22 
pepa píše:
podle dostupných informací chce otevřít hospodu kubina u pošty,což bude fajn,protože v hlučíně má taky takovou putyku pro socky,takže doufám, že stáhne ty alkoholiky od trafiky zastupitelekonečného a my budeme mít klid,ale to vše za za předpokladu ,že ten jeho syn aspon dodělá učnák, z kterého ho už jednou vyhodili a bude schopen nám nosit aspon pivo


Tak už jsem se dluho nezasmál :lol:


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pondělí 28. 1. 2008, 18:10 

Registrován: čtvrtek 11. 1. 2007, 19:07
Příspěvky: 15
Tak vcera jsem zase po dvou tydnech navstivil pajzl u Krokodyla a opet jsem byl privitan velkou vstricnosti personalu. Kdyz jsem se ptal v 18:30 hod. zda se pan velkomozny kuchar v kuchyni uraci a udela mi neco k jidlu, byl jsem odpalkovan, ze kuchyn je uz (jako vzdy pro kozmicana) zavrena. No budiz bych to i chapal, protoze byl ples a asi meli fofry, ale me oci se nestacili divit kdyz asi v 19:45 jsem zbystril servirku nesouci do zadni casti (extrovka ci sal) nekolik porci jidla a par minut na to jak personal odnasi z kuchyne topinku s masem. Inu je videt, ze obycejny obcan Kozmic pro ne neni host, nybrz otravna pritez! Pro kozmicany by se asi mela zavest kyvadlova doprava do Jilesovic, kde se k cloveku alespon u Trojka chovaji jako k hostu, ktery si za sve sluzby plati!


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
Offline Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý 29. 1. 2008, 17:57 
lidi to nevite že než vstoupite do krokodyla,tak se doma msite pořadně nažrat?!! :P [/b][/i]


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý 29. 1. 2008, 19:38 
...ještě, že je dole ta vinárka, kaj se dá v ty pátky fajně do rána posedět.. a dzevuchy tam su fajne... :-) :) :)


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: dotaz
PříspěvekNapsal: úterý 29. 1. 2008, 19:40 
Ale v případě prodloužení uzavírací doby Vám jistě už rodinný podnik nevadí, že?


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý 29. 1. 2008, 19:49 
Je zvláštní, že do tohoto "fóra" nepříspívají ti návštěvníci, kteří jsou se službami restaurace spokojeni! Já osobně jsem se zúčastnil několika rodinných a společenských akcí, a nemohu si stěžovat ani na přístup vedení, obsluhu a především předložené jídlo. Porce odpovídají skvělé kvantitě i kvalitě! Zkuste si vy chytráci uspořádat rodinnou oslavu např. v Ostravě nebo jiném přilehlém městě! Zcela určitě by jste se nedoplatili!!!


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý 29. 1. 2008, 21:11 
vy zabedněnci!nikde se tak dobře nenajím jak u krokodýla!!!!!!!!!!
Vyborná obsluha,samé štavnaté servírky i maso!když se vám to tu nelíbí tak si kupte čuču a chlastejte doma.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý 29. 1. 2008, 21:32 

Registrován: neděle 22. 10. 2006, 21:36
Příspěvky: 13
Já myslím, že ani to prodloužení otevírací doby by nikam nevedlo, ale změna majitelů jistě ano! Kdyby nebylo vinárny tak člověka v 11 už pomalu vyhazujou a o ochotě některých členů z personálu bychom mohli tady dlouze diskutovat. Takže, změna je život a co se týče této restaurace tak změna povede k lepšímu.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
Offline Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: středa 30. 1. 2008, 19:52 
Však jidlo tam je dobre.Teda pokud ho vam někdo uděla a pokud ho nemusíte jíst ve vychlazené extrovce. :D :D :D


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtvrtek 31. 1. 2008, 23:36 

Registrován: čtvrtek 11. 5. 2006, 13:59
Příspěvky: 16
Bydliště: Kozmice
Protože naše poslední hospoda má i své dobré stránky, nedá mi to a vyjádřím se.
Rozhodně musím pochválit obsluhu i prostředí ve vinárně. Občas je tam trochu moc cigaretového kouře (už aby byl ten protikuřácký zákon), ale jinak už jen samá pozitiva a sociální jistoty. Slečny barmanky jsou tam vždy přívětivé, usměvavé a ochotné. Na pivo čekáte vždy jen pár minut a není problém si jej objednat i v době popůlnoční a ještě dlouhou dobu posedět.
Stejně tak chválím kluky za organizaci a průběh různých oslav, svateb a srazů, které jsem mohl v jejich/naší restauraci absolvovat. V tomhle jsou opravdu dobří a vždy jsem (a nejen já) byl plně spokojen.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
Offline Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sobota 2. 2. 2008, 9:20 
tak to buď rád,možná je to tím,že jsi ještě nic lepšího nezkusil :roll:


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Restaurace
PříspěvekNapsal: sobota 2. 2. 2008, 11:23 
Odpověď anonymu.
Pokud znáš lepší restaurace s lepším jídlem, tak si tam choď a nemusíš mluvit o tom, jak je v restauraci vše špatné. Myslím si, že na takovou dědinu jakou jsou Kozmice, to špatné není. Má pravdu Vašek, když píše, že na akcích , které absolvoval byl spokojen. Já to potvrzuji. Pokud ostatním nevyhovuje otevírací doba či něco jiného, každá provozovna má svou otevírací dobu a v kterémkoliv obchodě už taky nikomu nic po uzavírce neprodají.
Nakonec si myslím, že taková diskuse, která se vede o restauraci, by se měla vést na www stránkách restaurace U krokodýla, aby na to mohl personál reagovat. Ale asi reagovat na anonymy nemá cenu. Stejně ti co jsou spokojeni, nenapíší a reagují vždy jenom nespokojenci, tak jak to je všeobecně zvykem.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: neděle 3. 2. 2008, 8:01 
Myslím si,že provozovatelé restaurace mají dost velký prostor vyjádřit se
a taky spoustu možností jak tuto debatu ukončit.troška inteligence napoví,že dám těm lidem co chtějí,ale to je práce navíc,takže proč.Je třeba vzít na vědomí,že ono je to vlastně služba,služba,kde se nedá říct teď mám padla,bohužel tady to tak opravdu nefunguje ale ono to není vinou
provozovatelů,je to dáno tím,že jsou tady v dědině sami,kdo má restauraci,takže z toho to vyplývá,že konkurence j e daleko,tudíž nám všem stačí to co je.Fakt je ten,že by to chtělo jít trošku s dobou.
A k těm anonymům,osobně si myslím,že ti spokojení hostě se mohli taky podepsat,vždyť jenom chválí-tak za co se stydí?


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Český překlad – phpBB.cz