Poslední návštěva: Právě je čtvrtek 28. 3. 2024, 17:33


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

TEKNO AKCE ANO x NE
Ano 50%  50%  [ 6 ]
Ne 50%  50%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 12
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pátek 27. 10. 2006, 9:26 

Registrován: úterý 24. 10. 2006, 21:28
Příspěvky: 18
Bydliště: - KOZMICE -
:D Aloha :D

K problému devastace hřiště: milá Míšo nevím jak ti ještě srozumitelněji sdělit , že k žádnému hrubému ničení hřiště nedochází.Snažíš se zde prezentovat jako chytrá osoba což nepochybně seš , ale tohle mi stále nesedí.Tvoje výroky jsou naprosto scestné a hlavně nepodložené žádnými fakty.Nápad s instalací kamerového bezpečnostního zařízení mi přijde trochu jako přitažen za vlasy.Ano když někdo pohodí nedopalek od cigarety nebo papírek od bonbónů je to hloupé , ale snad si to nezaslouží být natočeno na kameře :!: Předcházím tvé další narážce : Nijak neobhajuji odhazování těchto mikro odpadků na hřiště jen z vlastní zkušenosti vím , že to je tak největší zločin na tomto komplexu u kterého jsem byl přítomen. Přiznám se, že i mých pár nedopalků nedoletělo do „cílové stanice“ jménem odpadkový koš. Natočte mě za
to!!!

:D Lid versus Míša Slívová :D

Ten tvůj výrok ohledně komunistických a staromódních názoru mě hodně pobavil.ještě bych se pozastavil u srovnání techno akce – Odpust. Nemohu se zbavit dojmu ,že ti unikla podstata toho o čem jsem psal minule. Tzv. „Širší spektrum“ bylo myšleno návštěvníky různých generací od dětí přes adolescenty, dospělé a důchodce.Takovou pestrou věkovou škálu na CZECHTEKU přes účast 100000 lidi s pravděpodobností na 100% nenajdeš.K té toleranci: Věřím sice v boha , ale rozhodně se nepovažuji za „Kostelní ovečku“.Je mi jedno v co věříš zdali v Budhu nebo se řídíš Islámem to už totiž odbočujeme trochu z cesty.Máš pravdu, v obou komunitách ať už Teknařů či Odpusťáků se najdou jedinci slabšího ducha co dělají bordel ,ale taky lidé vzdělaní co jen prostě mají jiný životní směr.Shrnu to asi takto : Ta tolerance byla myšlena tak, že nám nevadí co si pouštíte k zábavě , ale je nutné naslouchat právům ostatních na klid.Dělejte si akci klidně kdekoliv na louce postavte zvukové stěny ať nikoho nerušíte a skotačte si na EČKÁCH klidně od soumraku do úsvitu.Ten výraz EČKA neber jako provokaci ,ale jako můj názor,že bez „pomůcky“ nejde poslouchat celý den v kuse „řezání flexy“ .
Plním tvé přání a vycházím z Anonymity: jmenuji se David Fojtík narozen léta páně 1984 – dle toho ročníku a názoru ostatních moderně uvažující člověk.

PS: Doufám , že odhalení mé identity nebyla fatální chyba. 8)
PPS: Vašku, nejsem si vědom hrubého a neomaleného jednání z mé strany.
:!:


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sobota 28. 10. 2006, 0:16 

Registrován: středa 23. 2. 2005, 23:20
Příspěvky: 4
Zdravím všechny diskutující.Ještě než se vyjádřím musím zdůraznit, že jsem opravdu velice tolerantní člověk!Čtu zde názory dvou stran, strany rozhořčeného jedince rozhodnutého bránit svůj názor "zuby nehty" a kázajícího toleranci.Dále pak názory skupiny lidí reagujících na teknopárty s poněkud chladnější hlavou a mírným odstupem.Já osobně se kloním k názorům té druhé zmíněné strany a proto se ptám,kde byla ona několikrát zmíněná tolerance a pochopení k lidem žijícím si svoje"nudné"životy o kus dál ve vesnici ? Kde byla ta tolerance ze strany rádoby nepochopených,když sestavovali aparaturu a otáčeli knoflíky zesilovačů na maximum?

A ke srovnání teknopárty s jinými kulturnímí a tradičními akcemi.Opravte mě někdo jestli se pletu,ale ještě jsem nezažil, aby bylo na některé jiné akci povoláno nebo v pohotovosti tolik bezpečnostních složek jako u teknopárty.A to už snad nebude jenom tím, že by jeho účastníci byli jen nepochopení!

K mylné prezentaci CZECHTEKU v televizi. S tím musím naprosto souhlasit.Mám tu čest znát se s jedním ze zasahujících policistů z minulého czechteku a ten mi řekl, že to co se tam dělo i při takzvaném poklidném průběhu, by se ani vysílat nedalo s ohledem na mravní etiku,(teď mě tak napadlo,další rozdíl mezi Odpustem a teknopárty).A jestli tohle má, jak říká Míša předznamenávat nový životní styl,pak tedy "civilizace braň se" :)

Nerad bych ,aby tento můj příspěvek do vaší diskuse vyzněl že odsuzuju techno a technaře, i když mě tenhle styl nebere.Naopak, mám moc rád hudbu jako takovou a
její význam.Patřím mezi ty, kteří Benešovskou teknopárty přešli bez většího remcání
a dneska si už na ni ani nevzpomenou. Těch pár vět byla jenom moje reakce na zbytečně nepromyšlené argumenty na obranu tři dny trvající hlučné akce,proti pochopitelnému rozhořčení "obyčejných,netolerantních" lidí.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pondělí 30. 10. 2006, 12:40 

Registrován: pondělí 2. 10. 2006, 11:04
Příspěvky: 11
Jirka:nevím co tím myslíš, jít si zahulit do lesa?????!!!!!Co pak sis nevšiml, že drogy jsou rozšířeny úplně všude???Na discotéce se taky hulí.A nejen to.Nebo si snad myslíš, že ty natuněné auta co všude kolem kor po Stodolní jezdí mají ti lidé z "čisté" práce???Jsi opravdu jinde.

Winsblack: co se týká toho hřiště,tak on by měl člověk uvažovat do budoucna víš???Může totiž přijít den, kdy si bude chtít někdo toto hřiště po svém zkrášlit a pak se budeš moct jen dohadovat kdo to mohl být.Kamery jsou instalovány téměř všude na veřejně přístupných místech, ať už v Hlučíně na náměstí nebo v Ov.Bohužel, pokud se totiž nenaučí lidé jak se mají chovat-což se nikdy úplně všichni nenaučí-tak tady budeme muset žít jako BigBrotheru.Jinak oceňuji Tvůj výstup z identity.
Co se znovu týká toho širokého spektra lidí,tak já jsem měla tu čest navšívit LoveParade v Berlíně a můžu Ti říct, že to je teprve spektrum lidí!!!ono je totiž rozdíl , když se sejdem 1 000 000 lidí z celého světa nebo se oslavují odpusty na vesnicích.Ti lidi tam tím žijou a najdeš tam různé generace.Od našich babiček po rodiče s dětma.
Dále na ečkách skotačí i lidé třeba v Kravíně.Není to dané hudbou.A pokud je zrovna tekno tvou dominantou, pak ho třeba posloucháš i v discmanovi a "éčka" si kvůli toho dávat opravdu nemusíš.

Aleš Bureček:Jsem ráda, že ozval i někdo jiný.Média opravdu podávají zkreslené informace.Elektronická hudba se totiž dělí na několik různých žánrů a když ani v tv si neprostudují co mají, pak už jen těžko někomu věřit.Mezi teknaři a technaři je opravdu velký rozdíl.Ať už stylem hudby nebo lidmi samotnými...Já se hlasím k té druhé skupině, což je ovšem v celé téhle debatě právě tím paradoxem.Mrzí mě,že i vzdělaní lidé hazí všechny posluchače elektronické hudby do jednoho pytle.Máte pravdu v tom, že vás se nikdo neptal na to, jestli chcete tuto hudbu 2 dny poslouchat nebo ne,ale někdo to povolil, a jestliže to už někdo povolil, měli byste to respektovat.


Házíte tady plno argumentů,ale zatím nikdo nepodal návrh jak tedy tyto akce řešit.Jak je možné, že někdo tuto akci prežil v poho a už si na ni ani nevzpomene a někdo se prostě musí stavět až na hlavu??To opravdu jednou za rok vydržet nejde?Já taky musím vydžet různé věci, které mi třeba nesedí a nejsou pouze jednou za rok, každý z nás řeší věci které mu vadí daleko víc.A jsou i mnohem důležitější věci ke starostem, než 1 hloupá teknopárty.Svět spěje v mnoha věcech k hovnu,ale vás zajímá jen teknopárty.To že člověk by se měl nejdřív starat o to, aby tady za pár let byli ještě nějaké stromy a přírodní zdroje vůbec už asi takový púroblém není.To je tedy škoda...


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pondělí 30. 10. 2006, 17:16 

Registrován: pondělí 30. 10. 2006, 16:48
Příspěvky: 2
Zdravím...
Byla jsem účastník a pomáhala jsem s organizací(i s úklidem) této akce....
Drazí lidé, jen pro Vaši informaci: ani jeden ze systému nebyl postaven tak, aby směřoval na vesnici Kozmice...Byla to povolená akce, na kterou dorazili policisté pouze proto, aby zkonrolovali zda je vše legální a jestli se tam neděje něco proti platným zákonům ČR...vše bylo v pořádku!!!
A jelikož jsme jako komunita "teknařů" tolerantni, tak jsme si šli pořádat akci do "lesa" (jak to v této diskuzi nazýváte...) Kdyby jsme tolerantní nebyli, tak si pronajmeme něco mnohem blíž vesnici (s lepším přístupem na konané místo) a neskrýváme se někde v lese...Neděláme nic špatného...jen se bavíme a tančíme na hudbu, která není tolik komerční......ale chápu Vás občany Kozmic, že nás a naši akci nikdy nepochopíte, protože to ani pochopit nechcete....
PS: slečně M.Slívové děkuji, jelikož jako jediná ví co je tolerance a pochopení jiné kultury...
s pozdravem Maya


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý 31. 10. 2006, 11:21 

Registrován: úterý 24. 10. 2006, 21:28
Příspěvky: 18
Bydliště: - KOZMICE -
Ahoj Míšo,
po přečtení všech příspěvků a zhodnocení efektivnosti mých zpráv sem se rozhodl , že již dále nebudu krmit toto téma svými příspěvky.Máme oba vlastní názor na věc a tenrozhodně nikdo z nás obou nezmění.Abych to ještě upřesnil dalo se to přežít jen mě to prostě štvalo.k LOVE PARADE to je zase úplně někde jinde než tvůj CZECHTEKK, Odpust a naše milá TEKNO AKCE.

TO MAYA: Ahoj,
tolerance z vaší strany je nutná. Si myslíš ,že by to prošlo kdyby ste nebyli schovaní jak říkáš v lese a rozbalili by ste to přímo na louce mezi kozmicemi a jilešovicemi např.Co se týče povolenosti akce zkus si přečíst mé předchozí příspěvky kde narážím na Fakt , že možná nějaký dobrák to za vidinou zisku z pronajmutého pozenku povolil, ale co je směrodatné obec Kozmice to NEPOVOLILA.

PS: Tímto se s vámi loučím.Snad se setkáme zase na foru u příznivějších a užitečnějších témat.

PPS: Doufám , že se teknařům prostředí nelíbilo a příště si najdou lokalitu někde hodně daleko.Je tolik osamocených míst.Chápu vás 8)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý 31. 10. 2006, 14:17 

Registrován: pondělí 2. 10. 2006, 11:04
Příspěvky: 11
Maya: Je to přesně jak píšeš.Tito lidé opravdu nemohou pochopit správnou podstatu věci,ale horší je to, že ani nechtějí.Myslím, že to byl Werich kdo pravil, že nejhorší je srážka s blbcem, a měl setsakramenskou pravdu.Jsem moc ráda, že alespoň jeden člověk ví, oč tady běží a oč běželo mě.Dík za to.*M*


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý 31. 10. 2006, 16:28 

Registrován: úterý 24. 10. 2006, 21:28
Příspěvky: 18
Bydliště: - KOZMICE -
Drahá kolegyně Slivová,
tu náražku s těmi blbci jste opět roznítila oheň ve mě.Takové jednání je hodně pod úroveň. Taky vás nenazívám inbecilní poslouchačkou monotonní hudby. :twisted:


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: středa 1. 11. 2006, 0:25 

Registrován: neděle 22. 5. 2005, 14:48
Příspěvky: 16
Vložil jsem diskuzi do tohoto vlákna, aby tady nebyly dvě stejné témata.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: středa 1. 11. 2006, 9:43 

Registrován: pondělí 30. 10. 2006, 16:48
Příspěvky: 2
Ahoj Davide(winsblacku), ten dobrak ktery nam pronajal pozemek to neudelal za vidinou zisku, protoze nam ho pronajal zcela zdarma...pouze se slovy "kazdy ma pravo se jednou za rok pobavit.My jsme byli taky mladi..."


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtvrtek 2. 11. 2006, 11:00 

Registrován: pondělí 2. 10. 2006, 11:04
Příspěvky: 11
Milý winsblacku,já jsem ale neurčila přesně koho tím myslím.Blbec je ten, kdo neumí pochopit věci, nebo spíše nechce a neumí si je dát do souvislostí a to může být kdokoliv.Z Tvého pohledu třeba i já.Ovšem potrefená husa se vždycky ozve,že...


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtvrtek 2. 11. 2006, 11:21 

Registrován: úterý 24. 10. 2006, 21:28
Příspěvky: 18
Bydliště: - KOZMICE -
Milá Míšo,
nemyslíš , že je na čase už toto věčné dohadování ukončit? Máme každý svůj názor a ten zajisté měnit nebudeme.Tím bych skončil neboť takhle zde můžeme debatovat do nekonečna bez efektu.Z toho mě vyplývá pouze ztráta času a sil :o)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtvrtek 15. 2. 2007, 18:32 

Registrován: neděle 11. 2. 2007, 13:02
Příspěvky: 2
Ahoj Mišo,
O vaši fetacke party moc nevim,i když je pravda že vaše buracející "hudba"se neda poslouchat ale když se vam to líbi tak co sváma.A ktěm kameram na hřišti co navrhuješ je potřeba někoho kdo bude ne jejich druhe straně sedet a čučet do monitoru,a to už nikdo nezaplatí.
Měj se.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pátek 16. 2. 2007, 10:01 

Registrován: pondělí 2. 10. 2006, 11:04
Příspěvky: 11
Opravdu nějak nechápu, proč se k tomuto tématu, po tak dlouhé době, musím opět navracet.Připadá mi to zbytečné.Já mám určitý svůj názor jak na tyhle akce, tak na vaši zábavu, takže to tady znova rozpitvávat nebudu.Jen bych si vyprosila nazývat tuto akci feťáckou, jelikož pak dochází i ke škatulkování těchto lidí.Já také nenazývám, vaš diskotéky ožraleckými akcemi.A co se týka vašeho hřiště, tak s tím si dělejte co chcete.Je mnoho způsobů jak to vyřešit,ale to je váš problém, který se mě naštěstí netýká, protože v Kozmicích už nebydlím.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pátek 16. 2. 2007, 13:35 

Registrován: neděle 22. 10. 2006, 21:36
Příspěvky: 13
:roll: :roll: každý má něco, že?? jen jde o ten způsob provedení !!! :idea:


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pátek 16. 2. 2007, 18:24 

Registrován: úterý 13. 9. 2005, 9:24
Příspěvky: 11
Slívová Michaela píše:
Opravdu nějak nechápu, proč se k tomuto tématu, po tak dlouhé době, musím opět navracet.Připadá mi to zbytečné.Já mám určitý svůj názor jak na tyhle akce, tak na vaši zábavu, takže to tady znova rozpitvávat nebudu.Jen bych si vyprosila nazývat tuto akci feťáckou, jelikož pak dochází i ke škatulkování těchto lidí.Já také nenazývám, vaš diskotéky ožraleckými akcemi.A co se týka vašeho hřiště, tak s tím si dělejte co chcete.Je mnoho způsobů jak to vyřešit,ale to je váš problém, který se mě naštěstí netýká, protože v Kozmicích už nebydlím.
Tak proč se pořad k tomu vraciš jak už to nechceš komentovat :roll:


Nahoru
Offline Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Český překlad – phpBB.cz