Poslední návštěva: Právě je pátek 29. 3. 2024, 10:30


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Dostavba beachvojebalového hřiště
PříspěvekNapsal: čtvrtek 11. 5. 2006, 14:11 

Registrován: čtvrtek 11. 5. 2006, 13:59
Příspěvky: 16
Bydliště: Kozmice
Dobrý den!
Je již polovina května a teploty se pohybují oklo dvaceti stupňu, což nejen ve mně vzbuzuje chuť zahrát si plážový volejbal, bohužel při návštěvě nového hřiště jsem zjistil, že stále nejsou dokončeny kůly, respektive objímky s háky a klikou pro napnutí sítě, což znemožňuje používání kurtu, který tak zatím slouží jako největší pískoviště v okrese.. Proto se ptám, jak se k tomu staví obecní úřad..?
Je opravdu škoda, že tento krásný areál nemůže být plně využíván k účelům, ke kterým byl postaven..
Předem děkuji za odpověď!


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtvrtek 18. 5. 2006, 6:57 

Registrován: středa 19. 10. 2005, 8:14
Příspěvky: 3
Bydliště: Kozmice
Dobrý den pane Vašku.
Obecní úřad hodlá zareagovat na Vaši poznámku o plážovém volejbalovém hřišti.Víme, že v naší vesnici je dosti zapálených sportovců, kteří si rádi zahrají volejbal a mají dosti široký přehled o všem, co k tomuto sportu patří, na rozdíl od nás - pracovníků na obecním úřadě. Proto očekáváme, že z řad těch co volejbalu holdují, se najde někdo, kdo by přišel na obecní úřad a zde bychom se domluvili, co je třeba pro dokončení hrací plochy a provoz na hřišti zajistit.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: neděle 21. 5. 2006, 13:32 

Registrován: čtvrtek 11. 5. 2006, 13:59
Příspěvky: 16
Bydliště: Kozmice
Děkuji za odpověď!
Pokud se nemýlím, tak jedním z členů zastupielstva je pan Janík, který rozhodně ví, co je potřeba na volebalový kurt. Ale to je jedno.
Rozhodně se nepokládám za největšího oborníka na volejbal, ale rád budu nápomocen při dostavbě hřiště.
Takže kdy se mám dostavit abychom to mohli probrat?
Pokud se podaří, tak snad nás volejbalistů příjde víc, abychom se mohli poradit-víc hlav víc ví..


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dostavba beachvojebalového hřiště
PříspěvekNapsal: sobota 3. 6. 2006, 17:41 

Registrován: středa 24. 8. 2005, 10:30
Příspěvky: 15
Bydliště: Ostrava
Největší pískoviště v okrese :-) to je mazec to jsem se zasmal dobrý Vašku.Ať Vám to tam co nejdříve zprovozní to hřiště !!


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pondělí 10. 7. 2006, 15:30 

Registrován: čtvrtek 11. 5. 2006, 13:59
Příspěvky: 16
Bydliště: Kozmice
Zdravím všechny!
Je půlka července a plážový volejbal konečně funguje! V pátek se nám podařilo namontovat objímky, které dodal pan Janík, ukotvili jsme lajny a už vesele hrajeme..:)
Můj dík patří všem, kteří se o to jakkoliv zasloužili! Jak obecním politikům, tak panu Janíkovi a také všem, kteří se podíleli na zprovoznění hřiště.
A teď pár informací a námětů k diskuzi (nejen pro obecní úřad, ale také pro návštěvníky tohoto fóra).
Všechno potřebné vybavení pro beach volejbal (tj. síť, míč, anténky, klika) je DOČASNĚ uschováno u mne doma. Takže pokud jej někdo chce zapůjčit, může mě kontaktovat přes ICQ (v profilu), mobil (608857737), nebo se stavit na hřiště.
Když jsem mluvil s panem starostou, tak říkal, že je v plánu uložit tyto věci v kumbálu na zadní straně márnice a klíč od něj umístit v restauraci U krokodýla, kde by byl k dispozici po předložení občanky a zapsání jména do sešitu( přece jen to vybavení na beach nestojí stovku..)
V souvislosti s tímto mne napadlo, že by možná bylo dobré nějak omezit možnost využívání hřište cizinci. Ne že bych byl nějaký nacionalista, ale nikde v okolí není beachvolejbalové hřiště zdarma a tak je možné, že až se to rozkřikne, tak se sem začnou stahovat přespolní a na místní, pro které bylo postaveno, se třeba nedostane. Když jsme tak v kolektivu přemýšleli, jak to preventivně ošetřit, napadlo nás, že by třeba při tom předkládání občanky bylo záhodno kontrolovat, zda je zájemce obyvatelem Kozmic a pokud by nebyl, tak by musel zaplatit nějaký poplatek, řekněme 50 Kč za hodinu. Ale to je jen nápad a podnět k diskusi.
A to je prozatím vše, děkuji za případné ohlasy a odcházím na tu kozmickou pláž..:)


Nahoru
Offline Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Český překlad – phpBB.cz