Poslední návštěva: Právě je čtvrtek 28. 3. 2024, 10:38


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nový vzhled
PříspěvekNapsal: středa 14. 9. 2005, 20:10 

Registrován: středa 24. 8. 2005, 10:30
Příspěvky: 15
Bydliště: Ostrava
Tak jak jsem dnes najel na http://www.kozmice.cz tak jsem čuměl na ten supr bomba vzhled to se opravdu povedlo. Admine :D :lol: jsi dobrý!!!!


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: neděle 8. 1. 2006, 17:22 

Registrován: úterý 13. 9. 2005, 9:24
Příspěvky: 11
stranky jsou moc dobre akorat bys měl upravit sekretařka starostky. pokud sem dobře čet tak mame starostu tak byto chtělo změnit na sekretařka STAROSTY !!!!!! :roll:


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Nový vzhled
PříspěvekNapsal: neděle 8. 1. 2006, 21:44 

Registrován: neděle 22. 5. 2005, 14:48
Příspěvky: 16
Díky za upozornění, už jsem to opravil. Jinak jste si dnes mohli povšimnout občasných výpadků některých stránek, za které se Vám omlouváme. Připravujeme pro Vás novou verzi stránek a některé věci se jinak odzkoušet nedají. Připravujeme nejen vylepšení vzhledu stránek a sjednocení stylů textu, úpravou projde i telefonní seznam a ZŠ a MŠ bude mít samostatné stránky. To vše a ještě více by mělo být hotovo do 18. ledna. Pokud máte nějaké nápady či návrhy týkající se těchto stránek, napište je prosím do diskuze nebo zašlete na kozmice(zavináč)kozmice(tečka)cz


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Stránka
PříspěvekNapsal: neděle 22. 1. 2006, 0:10 

Registrován: středa 24. 8. 2005, 10:30
Příspěvky: 15
Bydliště: Ostrava
Tento vzhled stránek je o hodně pěknější než ten minulý je to tady fakt pěkné, jen by zde mohlo být více fotek z obce a více článků ale jinak fakt super.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stránka
PříspěvekNapsal: sobota 3. 6. 2006, 18:07 

Registrován: středa 24. 8. 2005, 10:30
Příspěvky: 15
Bydliště: Ostrava
Tak více článků se tu už objevuje je tu i častější aktualizace webu, ale stále mi zde schází více fotek.Já bych třeba zde pro zatraktivnění webu udělal sekci Fotogalerie Kozmic, kde by mohli občané Kozmic nebo kdokoliv jiný vkládat fotky týkající se Kozmic, různé fotky například přírody, krajiny, kostel nějaké zajímavosti (západ slunce) a pak bych dal anketu, která fotka je nejhezčí a ta fotka, která by dostala nejvíce hlasů, tu bych nějak ocenil. Je to jen blbý návrch, ale třeba se ujme :-).I kdyby se tento návrch neujal, tak prostě by se tu mohlo být více fotek.
S pozdravem Petr! :P


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stránka
PříspěvekNapsal: neděle 4. 6. 2006, 12:43 

Registrován: neděle 22. 5. 2005, 14:48
Příspěvky: 16
Dj Diski píše:
Tak více článků se tu už objevuje je tu i častější aktualizace webu, ale stále mi zde schází více fotek.Já bych třeba zde pro zatraktivnění webu udělal sekci Fotogalerie Kozmic, kde by mohli občané Kozmic nebo kdokoliv jiný vkládat fotky týkající se Kozmic, různé fotky například přírody, krajiny, kostel nějaké zajímavosti (západ slunce) a pak bych dal anketu, která fotka je nejhezčí a ta fotka, která by dostala nejvíce hlasů, tu bych nějak ocenil. Je to jen blbý návrch, ale třeba se ujme :-).I kdyby se tento návrch neujal, tak prostě by se tu mohlo být více fotek.
S pozdravem Petr! :P

S fotografiemi je momentálně problém především v počasí, předtím byl problém hlavně s časem (maturita). Ale na disku mám několik fotek z letošních povodní, které se tu snad brzy objeví. O přidávání fotek uživateli budeme uvažovat, nejdříve ale musíme dořešit jejich ukládání v databázi.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stránka
PříspěvekNapsal: neděle 4. 6. 2006, 20:05 

Registrován: středa 24. 8. 2005, 10:30
Příspěvky: 15
Bydliště: Ostrava
Tak to je dobře, snad se Vám to někdy podaří.Jen tak dál


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Fotky
PříspěvekNapsal: pátek 23. 6. 2006, 10:39 

Registrován: středa 24. 8. 2005, 10:30
Příspěvky: 15
Bydliště: Ostrava
Fotky z povodní 2006 jsou pěkné, aspoň vím jak to vypadalo super admine !!


Nahoru
Offline Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Český překlad – phpBB.cz