Poslední návštěva: Právě je čtvrtek 28. 3. 2024, 20:15


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Alkoholici a jejich spoluprace s obci...
PříspěvekNapsal: neděle 20. 7. 2008, 17:56 

Registrován: čtvrtek 11. 1. 2007, 19:07
Příspěvky: 15
Takze dneska jsem byl na nove vybudovanem kozmickem sportovisti a detskem hristi a nestacim se divit jak obec spolupracuje s alkoholikama, kteri drive schuzovali okolo trafiky u dolniho obchodu! Vsiml jsem si, ze obec jim vybudovala vlastni sidlo a to v podobe dreveneho altanku v blizkosti viceuceloveho hriste. A je videt, ze kluci si tam toho fakt uzivaji, protoze dneska behem hodiny kterou jsem na viceucelovem hristi stravil jsem slysel asi 100 krat slova typu kur.., pi.., a mnohe dalsi z jejich bohateho slovniku. Obec jim dozajista plati i uklidovou sluzbu, protoze behem vyse zminene doby tam stihli rozbit zhruba ctyri lahvace, vykourit tak z sedesat cigaret a obchcat priblizne sest stromu. Odpoledni dychanek si tam dva clenove zpestrili pestnim soubojem, ktery ukoncila az kolemjdouci pani. Myslim, ze jednani zastupitelstva je chvalyhodne a ty lidi tam jsou dobrym vzorem pro okolo hrajici si deti a kolem jdouci lidi na nedelnich prochazkach. Takze jen tak dale mili zastupitele, muzete tuto cinnost dale prehlizet... :idea:


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alkoholici a jejich spoluprace s obci...
PříspěvekNapsal: neděle 20. 7. 2008, 20:03 

Registrován: neděle 22. 10. 2006, 21:36
Příspěvky: 13
S tímto příspěvkem se nedá nic jiného, než souhlasit!!!


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alkoholici a jejich spoluprace s obci...
PříspěvekNapsal: středa 23. 7. 2008, 16:47 

Registrován: pondělí 30. 10. 2006, 16:27
Příspěvky: 3
2 ADLO - a kdo vyhrál ten pěstní souboj ?


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alkoholici a jejich spoluprace s obci...
PříspěvekNapsal: středa 23. 7. 2008, 21:06 

Registrován: čtvrtek 11. 5. 2006, 13:59
Příspěvky: 16
Bydliště: Kozmice
Jojo, kamaráde, plně souhlasím. (v neděli jsem je tam taky zahlédl, jako ostatně téměř vždy, když si jdu zahrát beachvolejbal)
Už jsem tady o tom psal v jiné sekci. Notoři mají nové hnízdečko a normální člověk aby se tam bál sednout. (teda když se mu podaří trefit volnou chvilku, kdy tam nejsou)
Opravdu by se to mělo řešit. A jiná cesta, než nějaká omezující vyhláška (a následné trestání jejího porušování) asi není.
Doufám, že si to tady někdo ze zastupitelstva čte a pochopí, že vyřešení tohoto problému mu zajisté přinese kladné body, které se v příších volbách budou hodit.. :wink:


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alkoholici a jejich spoluprace s obci...
PříspěvekNapsal: čtvrtek 24. 7. 2008, 15:30 

Registrován: čtvrtek 11. 1. 2007, 19:07
Příspěvky: 15
Vašek píše:
Jojo, kamaráde, plně souhlasím. (v neděli jsem je tam taky zahlédl, jako ostatně téměř vždy, když si jdu zahrát beachvolejbal)
Už jsem tady o tom psal v jiné sekci. Notoři mají nové hnízdečko a normální člověk aby se tam bál sednout. (teda když se mu podaří trefit volnou chvilku, kdy tam nejsou)
Opravdu by se to mělo řešit. A jiná cesta, než nějaká omezující vyhláška (a následné trestání jejího porušování) asi není.
Doufám, že si to tady někdo ze zastupitelstva čte a pochopí, že vyřešení tohoto problému mu zajisté přinese kladné body, které se v příších volbách budou hodit.. :wink:

To vis, ze si to tady nekdo cte a za chvilku tady bude psano: "Z duvodu slovnich utoku na zastupitelstvo, zamykam tuto diskuzi"


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alkoholici a jejich spoluprace s obci...
PříspěvekNapsal: čtvrtek 24. 7. 2008, 15:31 

Registrován: čtvrtek 11. 1. 2007, 19:07
Příspěvky: 15
žlababa píše:
2 ADLO - a kdo vyhrál ten pěstní souboj ?

Nevim, neznam jejich jmena. :wink:


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alkoholici a jejich spoluprace s obci...
PříspěvekNapsal: čtvrtek 24. 7. 2008, 16:34 

Registrován: neděle 22. 10. 2006, 21:36
Příspěvky: 13
Neříkej, že to byli nějací cizinci :) Posedává tam stejná osádka jako dříve u dolní trafiky. Jedno krmítko se zrušilo druhé se obnovilo k tomu posezení optimální stav. Jediný, kdo má z toho prospěch je majitel trafiky no a na obec už zbyla jenom ta ostuda :!:


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alkoholici a jejich spoluprace s obci...
PříspěvekNapsal: čtvrtek 31. 7. 2008, 5:56 

Registrován: sobota 26. 7. 2008, 15:37
Příspěvky: 1
Jo Adlo, máš úplnou pravdu, aby se člověk tomu místu radši vyhnul, nehledě k tomu, že někteří z nich jdou za vidinou získání majetku "i přes mrtvoly". Bohužel je to smutné :( a jsou i takoví, kteří je v tom směru podporují.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alkoholici a jejich spoluprace s obci...
PříspěvekNapsal: středa 19. 11. 2008, 20:59 

Registrován: středa 19. 11. 2008, 20:52
Příspěvky: 1
Víte co mě na tom všem nejvíce štve ?! Že většina věcí, které se v tom altánku odehrají nebo zničí jsou připisovány na účet kozmické mládeže. Pořád tam jen posloucháme co se opět zničilo, zapálilo, pořezalo.........a vždy za tom můžeme my a všichni ti "ochlastové" nám za to potom nadávají a všude po obci se říká jo to zase udělali ti mladí.........ještě bych rád podoknul, že celý problém s cigaretami by vyřešila jedna věc POPELNÍK 8)


Nahoru
Offline Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Český překlad – phpBB.cz